JF-3 SURFACE STRESS meter

Përshkrim i shkurtër:

JF-3 seri janë zhvilluar për masën stresin sipërfaqen e qelqit termike rrëmbyer me lazer. JF-3E meter sipërfaqe xhami stresi është një zgjeruar kullotja sipërfaqe kënd polarimeter. ajo merr avantazhin e strukturës qelqi optik. kënd drita kullotja zgjidhet nga vetë xhami për t'u matur. Përveç kësaj, pasqyrë marrjes është e optimizuar dhe nuk ka më nevojë për lëvizje horizontale. Ajo zvogëlon kompleksitetin e operacionit në masë të madhe. Optimizuar algorithm përpunimin e imazhit rrit zgjidhjen e ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  JF-3 seri janë zhvilluar për masën stresin sipërfaqen e qelqit termike rrëmbyer me lazer. JF-3E meter sipërfaqe xhami stresi është një zgjeruar kullotja sipërfaqe kënd polarimeter. ajo merr avantazhin e strukturës qelqi optik. kënd drita kullotja zgjidhet nga vetë xhami për t'u matur. Përveç kësaj, pasqyrë marrjes është e optimizuar dhe nuk ka më nevojë për lëvizje horizontale. Ajo zvogëlon kompleksitetin e operacionit në masë të madhe. Optimizuar algorithm përpunimin e imazhit rrit zgjidhjen e stresit në 0.1MPa. 

  JF-3E DSC_0227

  PC SOFTWARE

  INSTRUMENT

   

  KODI DHE STANDARD

  ASTM C 1048, ASTM C 1279, EN12150-2, EN1863-2

  KARAKTERISTIKA

  Enhanced gulçoj  Metoda

  operacion i lehtë

  Madhësia e vogla

  SPECIFIKIM

  Varg: 200 MPa

  LCD: 3.5 "

  Rezoluta: 0.1MPa

  KONTAKT

  Personi i Kontaktit: Jeff Li

  Tel: +86 153 2112 8188

  Email: jeffoptics@hotmail.com

  Web: www.jeffoptics.com

  Add: Room 225, Building 1, Jimenli Community, qarkut Haidian, Pekin, Kinë.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !