Lajme

 • Ora Post: Jun-16-2017

  China Glass 2017 u zhvillua në Qendrën e Ekspozita Ndërkombëtare të Kinës nga 24 maji deri më 27 maj 2017 në Pekin të Kinës. Pekin Jeffoptics Company Limited ishte atje për të paraqitur produktet e saj në qëndrimin e shpërndarësit kineze - China Building Test Materiale & Certifikimi Group Co, Lt ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Jun-16-2017

  Glass Fair Eurasia 2017 u mbajt nga 8 mars deri më 11 mars 2017, në Panairin TUYAP, Konventës dhe Qendrën e Kongreseve, Stamboll, Turqi. Jeffoptics si një ekspozues, shfaqet tre shtet-e-artit instrumenteve të saj për matjen sipërfaqe stresit e qelqit termike rrëmbyer dhe kimike shkon xhami në ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Jun-16-2017

  Glasstec2016 u mbajt nga 20 shtator deri më 23 shtator 2016, në Messe Düsseldorf, Gjermani. Glasstec është panairi më i madh ndërkombëtar për prodhimin e qelqit dhe të industrisë përpunuese. Jeffoptics tregoi F-1 seri e saj, JF-2 seri dhe metra sipërfaqe JF-3 xhami Series stresit në ekspozitën ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Jun-16-2017

  Pekin Jeffoptics Company Limited pjesë në Glasstech Azi 2016-14th International Produkte xhami, qelqi prodhim, përpunim dhe ekspozitave Materialet në nëntor 24-26, 2016, mbajtur në Saigon Ekspozita & Qendra e Konventës (SECC), Ho Chi Minh City Vietnam. Jeffoptics tregoi ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Jun-16-2017

  Pekin Jeffoptics Company Limited pjesë inZAKGlass Technology Expo 2016 mbajtur nga dhjetori 9-11, 2016, në Pragati Maidan, New Delhi, Indi. Jeffoptics tregoi F-1 seri e saj, JF-2 seri dhe JF-3 xhami Series metra sipërfaqe stresit në ekspozitë. JF-1 Seria dhe JF3 Seria janë për term ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Jun-16-2017

  Vitrum 2015 u mbajt nga 6 tetor në 9 tetor, 2015 Vitrum është një ekspozitë e xhami e cila është mbajtur në Milano, Italy çdo dy vjet, dhe ai tërheq njerëzit e tregtisë nga e gjithë bota dhe është ngjarjen domosdoshmëri-të marrin pjesë ku tradita glassmaking italiane është shoqëruar me prezantimin e prerjes-e ...Lexo më shumë »

WhatsApp Online Chat !